• _dsc0118.png
  • dsc00913.png
  • 23.01.2011_209_copy.png

+48 501 36 26 61

Garaże Blaszane

Architektura Ogrodowa

Kojce

o firmie

Eternal - garaż blaszany - standartowyFirma Eternal została założona i działa nieprzerwanie od 2003 roku. Od tego czasu specjalizujemy się w produkcji garaży blaszanych, schowków budowlanych, wiat garażowych, a także blaszanych magazynów oraz hal o dużych powierzchniach. Przez lata doskonaliliśmy nasze produkty, poszerzając zarazem teren działalności. W chwili obecnej realizujemy zamówienia na garaże blaszane na obszarze całej Polski. Posiadamy liczną grupę stałych odbiorców. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak i do dużych podmiotów gospodarczych.

Od lat specjalizujemy się w produkcji garaży blaszanych na zamówienie. Przez lata działalności naszej firmy realizowaliśmy wymagające, indywidualne zamówienia. Zdobyte przez nas doświadczenie sprawia, że możemy zaoferować Państwu garaże blaszane o najwyższej estetyce i jakości. Pragniemy, aby oferowane przez nas produkty poprzez swoją jakość i funkcjonalność coraz lepiej odzwierciedlały rosnące oczekiwania Klientów. Produkujemy więc blaszaki na indywidualne zamówienia, po to by jak najlepiej spełniały wyznaczone im różnorakie funkcje.

Każdy wykonany przez nas garaż blaszany w standardzie posiada wzmocnioną konstrukcję dachową (profile zamknięte, tzw. kwadratowa rura) oraz wzmocnioną blachę na całej swojej powierzchni (drobny gęsty trapez).

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która pomoże Państwu w wyborze konkretnego garażu blaszanego, przedstawi naszą ofertę oraz w umówionym wcześniej terminie profesjonalnie zmontuje zamówioną konstrukcję. Pomoc naszych pracowników jest dla Państwa dostępna na każdym etapie realizacji zamówienia 7 dni w tygodniu.

Do powierzonych nam zadań podchodzimy profesjonalnie oraz z wielkim zaangażowaniem, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości świadczonych przez nas usług oraz oferowanych garaży blaszanych. Cenimy zadowolenie Klientów, dlatego nieustannie staramy się rozwijać, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Udoskonalamy procesy produkcyjne, oferujemy garaże o wzmocnionych konstrukcjach, coraz bardziej odporne na czynniki zewnętrzne i klimatyczne.

Naszym celem jest dostarczenie Klientom produktów najwyższej jakości oraz zapewnienie atrakcyjnych warunków współpracy.